Göğüslerin implantlarla neye benzeyeceğini merak ediyor musunuz veya hedeflerinize en uygun implant büyüklüğünü belirlemeye çalışmaya ne dersiniz?

Vectra 3D Görüntüleme sizin için mükemmel bir seçimdir. Kliniğimiz, 3D Vectra Görüntüleme Sistemini sunar. Hastalar bu görüntüleme sistemini takdir eder, çünkü meme implantlarından önce ve sonra kendinizin 3 boyutlu görüntüsünü görmenize izin verir.

Vectra 3D Görüntüleme Sistemini kullanırken en çok sorulan sorular:

1. Hangi implantların benim için en iyi olduğunu görebilecek miyim?

Evet. Farklı boyut ve tipte implantlarla nasıl görüneceğinizi ekrandan görüntüleyeceğiz. Kullanılan gerçek implantlar, istişare sırasında belirlenecektir.

2. Simüle edilen sonuç gerçek sonuçlara ne kadar yakın olacak?

Gerçek sonuçlar, kendi 3D görüntünüzde yapılan simülasyonlara çok benzeyecektir. Vectra simülasyonları kullandığımız gerçek implantlara dayanmaktadır.

3. Bu yazılım göğüslerimin farklı boyutlarda olduğunu görmeye yardımcı olacak mı?

Vectra yazılımı, her memenin büyüklüğünü ve konumunu göstermek için özel araçlar içerir. Meme “asimetri” çok yaygındır ve Vectra bu asimetrinin görüntü aracılığıyla neye benzediğini göstermeye yardımcı olur ve asimetrisini azaltmaya yardımcı olacak cerrahi plan oluşturmak için kaynak görevi görür.

Roostaeian tarafından yapılan yeni bir çalışma, göğüs büyütme ameliyatı öncesi Vectra 3D Görüntüleme simülasyonunun ameliyat sonrası boyut ve hacim tahmininde hastalara% 90’dan fazla doğruluk sağladığını gösterdi.

Vectra 3D sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen randevu alınız. Göğüs büyütme hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen potansiyel hastalardan binlercesine güvenilir sonuçlarla hizmet veriyoruz. Hastaları Vectra 3D Sisteminin estetik simülasyon yeteneklerine tanıtan etkileşimli bir 3D simülatöre sahibiz.

Vectra 3D Görüntüleme Sisteminin göğüs büyütme kararınızı nasıl geliştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

    Bizimle İletişime Geçin