3D Vectra

3D Vectra Teknolojisi Nedir ?

Burun estetiği yüzdeki ifadeyi, göğüs estetiği ise vücut proporsiyonunu oldukça etkileyebilen operasyonlardır. Bu nedenle operasyon öncesinde hastanın istekleri göz önünde bulundurularak bir plan hazırlanmalı ve olanaklar hasta ile paylaşılmalıdır. Teknoloji ile birlikte artık olanakları görmek artık çok daha kolay. 3D Vectra teknolojisi ile ameliyat öncesinde ameliyat sonrası nasıl görüneceğinizi 3 boyutlu şekilde görebilirsiniz.  

Vectra 3D kamerası ile üç boyutlu fotoğrafının çekilmesi ile başlayan işlem cerrahın özel bir program üzerinden ameliyat planlaması ile devam etmektedir. Bu işlemlerin sonucunda 3D Vectra teknolojisinin sağladığı veriler ile birlikte hastaya ameliyat sonrası olası görünüşü sunulur.  

3D Vectra Teknolojisi Hangi Operasyonlardan Önce Kullanılır ?

3D Vectra meme dikleştirme, burun ameliyatları ve meme büyütme ameliyatlarında oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Yapılacak ameliyatların öncesinde tasarımları yapmak, hastaya 3D olarak sonucu göstermek ve planlamayı yapmak amacı ile kullanılan bu teknoloji günümüzde oldukça popülerdir. 

3D Vectra Teknolojisinin Avantajları

3D Vectra teknolojisi doktorunuz ile istediğiniz sonucu eksiksiz paylaşabilmeniz ve doktorun sizin istekleriniz doğrultusunda planlama yapabilmesi için oldukça gerekli bir yöntemdir. 3D Vectra ile beklenen operasyon sonucunu 360 olarak her açıdan görebilirsiniz ancak bu tamamen ameliyat sonucunu %100 yansıtmamaktadır. 

Burun Estetiğinde 3D Vectra Teknolojisi

İlk olarak hastanın yüzünün tanıtılması ile başlayan bu süreçte hasta memnuniyeti için önemlidir. Bu teknoloji ile hastanın cilt kalınlığı, istekleri ve yüz ölçüleri göz önüne alınarak sonucun nasıl olabileceğine dair bir görünüm hazırlanır. 3 boyutlu öncesi ve sonrası resimleri ile birlikte hasta ile konuşularak operasyon planı oluşturulur. 

Meme Büyütme ve Dikleştirme Estetiğinde 3D Vectra Teknolojisi

Göğüs estetiklerinde hastanın boyu,kilosu,meme şekli, meme uçlarının durusu, göğüs kafesinin genişliği, memenin göğüs kafesine olan yüksekliği gibi daha birçok etken oldukça önemlidir. Meme büyütme ve dikleştirme ameliyatlarında planlama oldukça önemlidir. Hastanın isteklerine göre ve diğer etkenler göz önünde bulundurularak planlama yapılmalıdır. 3D Vectra teknolojisi bütün verileri doktora ve hastaya sunar bu veriler sonucunda özellikle meme büyütme operasyonlarında hangi şekil ve boyut ve yapıda silikon kullanılacağına dair karar vermeniz kolaylaşır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi implantların benim için en iyi olduğunu görebilecek miyim?

Evet. Farklı boyut ve tipte implantlarla nasıl görüneceğinizi ekrandan görüntüleyeceğiz. Kullanılan gerçek implantlar, istişare sırasında belirlenecektir.

Simüle edilen sonuç gerçek sonuçlara ne kadar yakın olacak?

Gerçek sonuçlar, kendi 3D görüntünüzde yapılan simülasyonlara çok benzeyecektir. Vectra simülasyonları kullandığımız gerçek implantlara dayanmaktadır.

Bu yazılım göğüslerimin farklı boyutlarda olduğunu görmeye yardımcı olacak mı?

Vectra yazılımı, her memenin büyüklüğünü ve konumunu göstermek için özel araçlar içerir. Meme “asimetri” çok yaygındır ve Vectra bu asimetrinin görüntü aracılığıyla neye benzediğini göstermeye yardımcı olur ve asimetrisini azaltmaya yardımcı olacak cerrahi plan oluşturmak için kaynak görevi görür.

Roostaeian tarafından yapılan yeni bir çalışma, göğüs büyütme ameliyatı öncesi Vectra 3D Görüntüleme simülasyonunun ameliyat sonrası boyut ve hacim tahmininde hastalara% 90’dan fazla doğruluk sağladığını gösterdi.

Vectra 3D sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen randevu alınız. Göğüs büyütme hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen potansiyel hastalardan binlercesine güvenilir sonuçlarla hizmet veriyoruz. Hastaları Vectra 3D Sisteminin estetik simülasyon yeteneklerine tanıtan etkileşimli bir 3D simülatöre sahibiz.

Jinekomasti ameliyatı öncesi 3D Vectra ile sonucu görebilir miyim ?

3D Vectra ile jinekomasti sonucunu görmek mümkün değildir. 

3D Vectra hangi işlemlerde kullanılmaz ?
  • Jinekomasti
  • Dudak Dolgusu
  • Karın Germe
  • Göğüs Küçültme 
  • Botoks 
3D Vectra teknolojisi ile burun ucu estetiği öncesi sonuç görülebilir mi ?

Burun ucu estetiği öncesi 3D Vectra teknolojisi ile sonucu her açıdan olacak şekilde görebilmeniz mümkündür. 

Vectra 3D Görüntüleme Sisteminin göğüs büyütme, burun ameliyatı kararınızı nasıl geliştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için danışma hattımızı arayabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]