I am pleased with my Rhinoplasty that I did last January. Dr Helvacı is a well trained plastic surgeon who attended many courses to hone her surgical skills with the most natural results possible. Moreover, Dr Helvaci's communication skills are good. She explained clearly everything I needed to know and addressed my concerns. Additionally, her staff were available at all times to answer my inquiries after surgery. They were all friendly and ensured the best possible results. Special thanks to Mrs. Gokce and Mrs Hilal for all their efforts and support.

Aqeel Jameel

Evren Hanıma hem göğüs büyütme hem de karın germe ameliyatı oldum, kendisi muhteşem bir doktor bana yeniden özgüvenimi kazandırdı. Hem ekibi hem kendisi gerek ilgi ve alakaları gerek güler yüzlü oluşları olsun beni çok rahat hissettirdiler. Verdiğim fazla kilolar sonucu özgüvenimi yitirmiştim ve Evren Hanımla tanıştım. Önce göğüs büyütme sonrasında ise karın germe ameliyatıyla vücudumu adeta baştan yarattı diyebilirim. İki ameliyatımda da söylenenlerin aksine ilk birkaç saat hariç hiç ağrı sızı çekmedim. Çok rahat iki ameliyat ve geçirdim ve en korktuğum konu olan izler ise neredeyse anlaşılamayacak kadar az belirgin. Evren hanım bana yeni bir hayat verdi, kendisine hayatım boyunca minnettar olacağım.

Elif Kurt

Merhaba, Evren Hanıma ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istedim. 5 ay önce burun şikayetiyle gittim. Burunda nefes problemi yaşadığımı ve şeklinden rahatsız olduğumdan bahsettim. Korkularım vardı nasıl olacağına dair. Ameliyat öncesi ve sonrası yasadığım süreçte kendimi hiç yalnız hissetmedim. Istediğim her an ulaşabildim. Istediğim doğal buruna sahip oldum. Teşekkür ederim. İyi ki yollarımız sizinle kesişti.

Dilan Bal

Cilt lekelerime tedavi için gidip çok memnun kaldığım daha sonrasında da burnumu yaptırdığım harika klinik 🙂 tam istediğim doğal burun görüntüsüne sahip oldum istediğiniz neyse Evren hanim ameliyattan önce fotoshopla gösteriyor, tam da gösterdiği gibi oldu. Ayrıca diğer tüm çalışanların sıcakkanlı ve ilgili tutumları size evinizdeymiş gibi hissettiriyor. Her kadının mutlaka uğraması gereken bir yer.

Gamze Özdemir

Estetik deyince 1000 kere düşünülmesi gereken bir dönemdeyiz çünkü para için insanları şekilden şekile sokan o kadar çok doktor var ki. Doğru yeri ve insanı bulmak gerçekten çok zor. İyi ki Evren Helvacı ve ekibiyle tanıştım. Ne kadar ısrar etsenizde gereksiz ve yakışmayacak işlemi kesinlikle yapmıyorlar. Böyle doktorlarda varmış diyorsunuz. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla kendiniz Evren Hanım’a teslim edebilirsiniz. Evren Hanım gibi iş ahlakı olan doktorların çoğalmasını temenni ediyorum.

Handan Dikmen Gedik

Merhaba ben 1,5 sene önce burun ameliyatı oldum. Öncelikle burun ameliyatı olmak isteyen kişilerin en çok tedirginlikleri ameliyat korkusu ve burun şeklinin nasıl olacağı konusunda endişe etmeleridir. Korkulu bir ameliyat değildir merak etmeyin insanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. 1. Haftamda alçılarım alındıktan sonra günlük hayatıma geri döndüm, tabi bu süre zarfında dışarı çıkıp gezebiliyordum. Ağrısı sızısı olmayan bir ameliyat için kendinizi ertelemeyin sağlığınız için karar verip ve doğru adreste olduğunuzu unutmayın. Öncelikle doktorum olan Evren hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.. Her şey sayenizde mükemmel.

Büşra Kaloğlu

Evren hocam size çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için çalışanlarınızda çok tatlı ve kibarlar. Tanıştığıma çok memnun oldum herkese tavsiye ederim.

Afitap Rabia

Evren Hanim basta olmak üzere muhteşem bir ekip! Göğüs büyütme ameliyatımın öncesinde ve sonrasında benimle harika bir şekilde ilgilendiler. Evren Hanım’ın çok iyi bir doktor olduğunu ameliyat öncesi öğrenmiş olsam da ameliyat sonrası düşündüğümden de iyi olduğunu tecrübe ettim. Evren Hanım’a ve dünya tatlısı asistanı Gökçe Mutlu’ya çok büyük teşekkür borçluyum.

Sena Engin

Evren Helvacı hanım çok iyi, çok başarılı ve güler yüzlü bir doktor. Hastamıza hem kol germe, bacaklarda ve bel-göbek kısmı liposuction yapıldı ve inanılmaz başarılı bir ameliyat oldu. Her şey için çok teşekkür ediyorum kendisine ve ekibine. Şiddetle tavsiye ediyorum ve devamlı başarılar diliyorum. İyi ki varsınız Evren hanım.

Deniz P.

Bir buçuk yıl önce burun estetiği oldum ve şuan çok memnunum. Evren hanım gerçekten bu konuda çok bilgili ve başarılı. Şişlerim indi ve burnumun şekli tam oturdu. Zaten yüzümde çok şişlik ve morluk olmamıştı. İlgi, alakaları ve samimi tavırlarıyla sizi daha iyi ve rahat hissettiriyorlar. Asistanı Gökçe hanımda baya ilgilendi ve yardımcı oldu. Instagram’da yaptıkları işleri de hayranlıkla takip ediyorum. Çalışanların hepsi çok iyi, güler yüzlü ve ilgililer.

Dilara Şan

Yaklaşık olarak bir buçuk yıl önce ameliyat oldum gerçekten çok başarılı ve ilgili bir doktor. Her konuda kendisinden memnun kaldım ve hiçbir problem yaşamadım iyi ki Evren Hanım’ı tercih etmişim.

Işıl Yercel

Çok teşekkür ediyorum Doktor Elvan Hanım’a. Üç ay önce burun ameliyatı oldum. Çok memnunum ve çok mutluyum anlatamam. Burnum çok güzel. Tekrardan çok teşekkürler doktor hanım 💋❤️

Tamara K.