Medikal Estetik Uygulamaları

Anti Aging / Detox

Cildin daha genç ve ışıltılı görünmesi için artık, ameliyatsız uygulamalar daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Yüz Gençleştirme

Yüz gençleştirme , lazerle yüz gençleştirme uygulamaları Blanc Clinic’te. Sizde yüz gençleştirme uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dolgu Uygulamaları

Op. Dr. Evren Helvacı ve Blanc Clinic kalitesiyle yüz, yanak, dudak dolgusu gibi ameliyatsız uygulamalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fraksiyonel Lazer

Cildin yenilenmesi, canlı ve sağlıklı görünmesi için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Böylelikle cilt daha pürüzsüz ve canlı görünmeye başlar.

Gençlik Aşısı

İnsan cildi; yaşam şartları, düzensiz beslenme, düzensiz uyku, çevresel faktörler ve en önemlisi yaşlanmayla birlikte esnekliğini yitirmeye başlar.

Kök Hücre ve PRP

Op. Dr. Evren Helvacı ve Blanc Clinic kalitesiyle kök hücre ve prp uygulamasına dair detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Spting Thread

Deri ve deri altı dokularında meydana gelen volüm kaybı, kas dokularının gevşemeye başlamasıyla, yüzde yaşlılık belirtileri oluşmaya başlar.

Mezolifting ve Mezoterapi

Blanc Clinic, mezoterapi ve mezolifting uygulamaları için yanınızda. Op. Dr. Evren Helvacı ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

BBL Hero

En yeni anti-aging sistemi olan BBL Hero Broad Band Light, geniş bant ışık teknolojisi olarak açıklanabilir. En önemli özelliği sadece yüze yapılan bir uygulama olmaması ve tüm vücuda uygulanabilmesidir.