Dolgu Uygulamaları

Daha estetik ve genç görünümlü durmak hemen her kadının istediği bir durumdur. Bu yüzden yüz hatlarının daha ön plana çıkması ve genç görünüm elde etmek için dolgu uygulamaları kullanılmaktadır.

Herhangi bir cerrahi yöntem gerektirmediği için sıklıkla tercih edilen dolgu uygulamaları; göz altı çukurlarını yok ederken, dudakların daha dolgun görünmesini ve yüzde bulunan kırışıklıkları ve sarkmaları da önlemektedir.

Yüz Dolgusu

Yüz bölgesinde dolgu tedavisinin en çok uygulandığı yerler; alın, dudak bölgesi, göz kenarları, gözaltı çukurlarıdır. Özellikle kaşların çatılmasıyla birlikte alın bölgesinde ve iki kaş arasında meydana gelen kırışıklıklar, birçok kişinin istemediği kırışıklıklardır.

Yüz dolgusu yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu soruların başında yüz dolgusu ne kadar dayanır sorusu gelmektedir. Yüz dolgusunun etkili olduğu süre 6 ay ile 12 ay arasında değişmektedir.

Yüz dolgusu etkisini ne zaman gösterir konusu da merak edilenler arasında yerini alır. Yüz dolgusu, cildin dolgun ve hacimli olmasını sağlamak için yapılır ve uygulamanın bitmesinin ardından etkisini görmek mümkün olmaktadır.

Yüz dolgusu yaptırmak için uygulama öncesinde, fiyatların netleştirilmesi değildir. Hastanın cilt durumu ne kadar dolgu malzemesi kullanılacağı ne kadar bir alana uygulama yapılacağı gibi unsurlar, fiyatları değiştirmektedir. Yüz dolgusu fiyatları 2019 yılında her hastada değişkenlik göstermektedir.

Dudak Dolgusu

Yüz bölgesinin en çok dikkat çeken bölümü dudaklardır. Güzel ve estetik dudaklara sahip olmak ise, her kadının istediği durumlardan biridir. Genellikle yaşlanmaya bağlı olarak dudak çevresinde oluşan çizgiler ve sarkmalar, kadınları rahatsız etmektedir. Çoğunlukla ince dudaklı kişiler, dudaklarını daha hacimli ve dolgun göstermek için dudak dolgusuna ihtiyaç duymaktadır.

Dudak dolgusu hyalüronik asit maddesiyle gerçekleştirilmektedir. Vücudun kendi içinde de doğal olarak bulunan bu madde, zamanla azalmaya başlar. Dolgu maddesinin içinde bulunan hyalüronik asit maddesi, dudakları dolgunlaştırmada kullanılır.

Dudak dolgusu ne kadar kalıcı sorusunun cevabı 1 ile 1.5 yıl arasında değişkenlik gösterdiğidir. Bu süre hyalüronik asit kullanılan dolgu maddesine göre verilen bir süredir. Farklı dolgu maddelerinde bu süre değişkenlik gösterir. Bu süre, kişinin yaşam tarzına, mimik alışkanlıklarına ve çevre koşullarına bağlı olarak da değişmektedir.

Dudak dolgusu fiyatları 2019 İstanbul fiyatları; uygulamayı yapacak doktora, kullanılan dolgu maddesine ve dolgu maddesinin miktarına göre değişkenlik gösterebilir.

Ön muayene ile ne kadar bir bölgeye ne ölçüde dolgu maddesi uygulanacağı belirlendikten sonra dudak dolgusu fiyatları 2019 yılında da farklı olmaya devam edecektir.

İstanbul dudak dolgusu kalıcılığını uzun yıllar gösteriyor olsa bile, fiyatları da buna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Çene Dolgusu

Çene dolgusu, yaşlanmaya bağlı olarak çene kemiklerinin geri hareketine karşılık, çene kemiğinin üstündeki kırışıklığı yok etmek için kullanılır. Çene dolgusu erkek hastalar için de uygulanabilir.

Çene dolgusu yaptırmak isteyenler;

  • Çenesinin daha geniş görünmesini isteyenler
  • Kısa çeneye sahip kişiler
  • Çene köşesini belirginleştirmek isteyenler
  • Çenenin daha ovalleştirilmesini isteyenler

Çene dolgusu fiyatları, uygulamayı yapacak doktora, kullanılan maddeye, kullanılacak maddenin dozajına göre değişkenlik göstermektedir. Çene dolgusu, 2 yılda bir tek seans olarak gerçekleştirilebilecek bir tedavidir.

Çene dolgusu İstanbul fiyatları için konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile görüşerek, fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yanak Dolgusu

Zayıf yüz hatları olan kişilerin başvurduğu yanak dolgusu, yüz kemiklerinin dışa doğru çıkıntılı hale getirilmesini sağlar. Yüzün ovalliği bozulmadan yapılacak yanak dolgusu güvenilir ve konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yanak dolgusu, cildin ana yapısı bozulmadan, hyalüronik asit ve mineral maddeleriyle oluşturulan dolgularla yapılır. Yanak dolgusu fiyat olarak çeşitli faktörlerden etkilenir.

Yanak dolgusu İstanbul fiyatları için, uzman ekibimiz ile görüşebilir, ön muayene sonrasında yapılacak uygulama belirlendikten sonra fiyatlandırılarak, tedavi süreci başlatılır.

[contact-form-7 404 "غير موجود"]