• 595
  • 0

Yıllar önce magazin haberleri ile gündemimize gelen estetik operasyonları hakkında az çok hepimizin bir miktar bilgisi vardır. Pek çok kişi magazin programlarında farklı vücut ve yüz bölgelerine estetik operasyon yapan ünlülerin geçirdiği değişimlere tanıklık etti. O zamanlar uzun ameliyatlarla gerçekleştirilen bu operasyonlara halkımız pek ilgilenmedi. Özellikle kadınların eskiye nazaran daha çok çalışma hayatında bulunması, sosyal hayatta daha çok yer edinmeleri, erkeklerin de kişisel bakımlarına özen göstermesi ve gelişen kozmetik ürünler ile artan sigara ve alkol gibi zararlı ürünlerin tüketimi ile ciltlerde meydana gelen tahribatlar can sıkıcı boyutlara ulaştı. 30’lu yaşlardan sonra yüzde ve boyunda meydana gelen kırışıklıklar, yaşlanma ve mimikler sebebiyle artmaya başlayınca sosyal hayata karışan pek çok insan tekrar gençleşme özlemi duymaya başladı. Pek çok kişi ameliyat olarak gençleşmeye çalışmak istemese de estetik ameliyat olmayı göze alan da sayısız kişi oldu. Ameliyat sonrası dinlenme ve ameliyat izlerinin geçmesi için ihtiyaç olan sürenin uzun olması, yoğun iş temposunda bulunan pek çok kişinin zaman bulamayarak bu yöntemlerden faydalanamamasına neden oldu. Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, Dünyada meydana gelen tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek, ameliyatsız gençleşme yöntemlerini ülkemize getirdi. Artık gençleşmek için ameliyat olmanıza gerek yok. Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi bünyesinde yapılan Spring Thread / İple Asma uygulaması ile yüzünüzde iz bırakan zamanın etkilerini, çalışma hayatından uzak kalmadan yaptırabilirsiniz.

Spring Thread / İple Asma Uygulaması Nedir?

Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırarak sizi gençleştirmeyi hedefleyen Op. Dr. Evren Helvacı, Spring Thread / İple Asma uygulaması ile oldukça güzel işler çıkartıyor. Bu yöntemle pek çok kişi, yaşını göstermeyerek yaşıtları arasında fark yaratıyor. Bu şanslı zümreden bulunmak istiyorsanız, Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi tarafından yapılan bu uygulamadan faydalanmalısınız. Bu yöntem dinamik iplerle askılama yöntemi olarak da tarif edilebilir. Kırışıklıkları bulunanlar, yüzlerinde ve boyunlarında sarkma yaşayanlar, kaşları düşük olanlar, asimetrik yüz hatları bulunanlar ve yüz felci nedeniyle yüz simetri bozulanlar kolaylıkla dertlerine derman bulabilirler. Kullanılan ipler özel imalat olup, esneyebilme özelliğine sahiptir. Bu ipliklere gençlik ipi de denmektedir. Yapısındaki kılçık sayısı eski yöntemlerde kullanılanlara göre daha fazla olup, çekme kuvveti daha fazladır. Esnek olması sebebiyle mimiklerde bozulma yaratmaz. Kopma riski yoktur.

Yüzü Gençleştirecek Bu Uygulamanın Barındırdığı Riskler Nelerdir?

Spring Thread / İple Asma uygulaması yaklaşık 30 dakika süren basit ve ağrısız bir operasyondur. Lokal anestezi veya sedasyon yapılarak uygulamaya başlanır. İplere entegre elastik iğneler sayesinde dokulara hasar verilmez. 30ve 60 yaş arasında bulunan kadınlara ve erkeklere uygulanabilen bu yöntemle birkaç hafta içerisinde sosyal hayata geri dönülebilmektedir. Uygulama sonrası elde edilen doğal görüntü ile geçirdiğiniz operasyonu siz bile fark etmeyeceksiniz. 3 ila 6 yıl arasında değişen kalıcılıkla uzun yıllar aynalarla barışık yaşayacaksınız. Operasyon sonrasında yaklaşık bir ay yüz üstü yatmaktan kaçınmalı, sırt üstü yatış pozisyonunu tercih etmelisiniz. Bu istisnaya dikkat etmeniz halinde operasyonun herhangi bir riski yoktur. Yüz gerdirdiğiniz için mimiklerinizi kullanamamaktan korkmanıza gerek yoktur.

Op. Dr. Evren Helvacı Ve Ekibi Bünyesinde Gerçekleştirilen Alternatif İple Asma Yöntemleri

Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, dileyenler için Spring Thread / İple Asma yöntemi harici iki adet uygulama ile de hizmet veriyor.

  • Aptos Lift Uygulaması, Gürcü Dr. Marlen Sulamanidze tarafından Moskova’da geliştirilerek tüm dünyaya yayılmıştır. Spring Thread / İple Asma uygulamasına göre 40’lı yaşlardan sonra tercih edilmeyen bu yöntem, daha genç yaşta bulunanlar için daha uygundur. İple yüz gerdirme operasyonlarından faydalanmak için Op. Dr. Evren Helvacı’ya başvurduğunuz takdirde, yaş durumunuza ve şikayetinize en uygun uygulamayı sizin için seçecek uzman ekip, başarılı bir şekilde yüzünüzde gençleşme sağlayacaktır. Şayet 40’lı yaşları aşmadıysanız sizin için uygun olan Aptos Lift uygulaması ile yüz, boyun, yanak ve kaş bölgelerinize operasyon gerçekleştirilebiliyor. Şakak bölgeleriniz hariç, hiçbir yerinizde kesik izi olmayacak bu uygulamada, iğne giriş ve çıkış noktalarına lokal anestezi uygulanıyor. Operasyonda kullanılan kılçıklı iplikler, polipropilen malzemeden imal edilmiş olup, vücutta erimez. Kancalı yapısı ile dokuya yapışarak yüzün gerginleştirilmesi sağlanır. Uygulama yapıldıktan 5 sene sonraya kadar etkisi kalır ve aynalara bakarken mutlu olmanızı sağlar. Uygulamanın yapıldığı ilk 24 saat soğuk kompres ve buz uygulaması yapmalısınız. Uygulama sonrası ilk 5 gün aşırı mimik hareketlerinden kaçınmalı, traş olmamalı ve yüz üstü yatmamalısınız. Ayrıca yüzünüzü ovuşturmaktan ve aşırı fiziksel aktivite gerektirecek aktivite ve sporlardan uzak durmalısınız.  Tüm bunlara dikkat ettikten sonra arzu ettiğiniz etkilere kavuşabilir, kısa sürede sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.
  •  Silhouette Soft Uygulaması, Aptos Lift ve Spring Thread / İple Asma uygulamalarına göre daha kısa sürede gerçekleştirilebilen ve anestezi gerektirmeyen bir uygulamadır. Uygulama yaşı için Aptos Lift uygulaması gibi 40 yaş ve altı hastalar tercih edilirken, yaşına göre sarkması fazla olan kişiler bu uygulamadan faydalanabilirler. Op. Dr. Evren Helvacı ve uzman ekibi ile bu yöntemin uygulanması planlanan kişiler, yüz asma operasyonları içerisinde en ağrısız olan uygulamayı geçireceklerdir. Silhouette Soft iplikleri 8, 12 v e 16 konili olmak üzere 3 çeşittir. Hacim kaybı ve cilt sarkması etkileri için başarısını kanıtlamış bu yöntem, yaklaşık 2 yıl kadar etkisini korur. İplikler ve koniler vücut içerisinde eriyebilen yapıdadır ve bugüne kadar herhangi bir alerjik reaksiyona rastlanmamıştır. Yanak sarkıklıkları, çene üzeri ve ağız çevresinde oluşan kırışıklıklar, boyun ve çene altı sarkıklıkları, derinleşmiş burun kenarı çizgileri ve yüz kırışıklıkları kolayca düzeltilebilirken, sarkık göz kapağına sahip olanlar ve kaş kaldırmak isteyenler de bu yöntemle kolayca istedikleri görünüme sahip olabilirler. Uygulamadan hemen sonra sosyal ve iş hayatına dönebilirsiniz. Sahip olduğunuz doğal görünümle kaybettiğiniz özgüveni yeniden kazanabilir, aynalarla barışabilirsiniz. Uygulama sonrası aynı zamanda yüz ifadenize canlılık da kazanırsınız. Uygulama sonrası ağır egzersizlerden ve yüz masajından uzak durmanız yeterlidir.

Gençleşen Yüzünüz ve Kaybolan Sarkmalarınız İle Gençliğin Tadını Çıkarın

Spring Thread / İple Asma ve diğer yöntemlerden herhangi birisi ile yüzünüze yaptığınız uygulama sonuçlarında mükemmel görünümler kazanacağınızın garantisi veren Op.Dr. Evren Helvacı ve ekibi, etkilerinin uzun yıllar sürdüğü bu yöntemlerin başarasının sırrının uzman ekiplerinin özverisinden ve kullandıkları malzemelerin kalitesinden kaynaklandığını söylüyor. Yaşından büyük gösterenler veya yaşından küçük göstermek isteyen herkesin estetik operasyonlarla ilgili ön yargısını kırmayı isteyen Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, yaşantınızdan uzak kalmayacağınız ameliyatsız uygulamalar için 30 yaşını geçmiş bayan ve erkeklerin kaybolan özgüvenlerini yeniden kazanmalarının mümkün olduğunu söylüyor. Yaşlanmak artık kaderiniz olmaktan çıkıyor. Op. Dr. Evren Helvacı ve uzman ekibi ile tanıştıktan sonra olduğunuzdan en az 10 yaş daha fazla gençleşeceksiniz. Gençliğinizin sırrını merak edenlerin yoğun ilgisine maruz kalacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Operasyon izlerinin dışarıdan bakıldığında anlaşılmasının mümkün olmadığını kendi gözlerinizle görecek, dilerseniz geçirdiğiniz operasyondan kimseye bahsetmeyebileceksiniz. Eskide kalmış estetik ameliyatlarda olduğu gibi ameliyat sonrası haftalarca evden çıkamaz duruma düşmeyecek, iş hayatınızda herhangi bir aksaklık yaşamayacaksınız. Geçen zamandan korkmayın! Artık gençleşmenin sırrı bulundu. Op. Dr. Evren Helvacı sayfasını ziyaret ederek yüzünüzü gençleştirin.

Yazar: Op. Dr. Evren Helvacı

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *