• 716
  • 0

Dolgun kirpikler sayesinde bakışlarınızı derinleştirebilir ve gözlerinizin hatlarını ortaya çıkararak şaşırtıcı ve derin bakışlara sahip olabilirsiniz. Kirpikleriniz düzse ya da seyrekse üzülmeyin bunun için artık Lashlifting/Kirpik Hacimlendirme yöntemi var. Kirpiklerinizi besleyen keratini de içeren bu uygulama dolgun ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan bu yöntem sayesinde kirpiklerinizi istediğiniz forma sokabileceksiniz. Vitamin, pigment ve keratin yüklemesi ile kirpiklerinizin dolgunlaştırıldığı bu yöntem sayesinde kirpiklerinizi besleyerek dolgunlaştırabilirsiniz. Uygulama olarak kirpik permasına benzer fakat çok daha kalıcı ve besleyici bir yöntemdir. Bu işlem sırasında kirpiklerinize herhangi bir protez kirpik eklenmez. Tamamen kendi kirpikleriniz üzerinde uygulanır. İşlem sonunda kirpikleriniz daha yoğun ve kıvrık görünerek güzelliğinize güzellik katacak. Kirpikleriniz bu görünüme kavuşurken aynı zamanda kirpiklerinizi besleyebilir ve kirpiklerinizde oluşan dökülmenin azalmasını sağlayabilirsiniz. 3 aya kadar etkisi devam edecek bu uygulama sayesinde daha sağlıklı kirpiklere kavuşacaksınız. Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme uygulaması işlem süresi yaklaşık 40 dakika ile 1 saat arasında değişebilir ve işlem sonrasında herhangi bir bakım gerektirmez. Sadece işlem sonrası ilk 24 saatte kirpiklerinizi suyla temas ettirmemeniz ve kozmetik ürünleri kullanmamanız işlemin kalıcılığını uzatacaktır. İşlemin etkisi geçmeye başladığında tekrar yaptırabilirsiniz. Zaten kendi kirpiklerinize uygulanan bu yöntem kirpiklerinizi doğal bir şekilde uzun, kıvrık ve dolgun gösterecektir. Girdiğiniz ortamlarda bakışlarınızla dikkat çekmek istiyorsanız Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme yöntemini deneyin.

Dolgun Kirpiklere Ulaşmanın Artık Sağlıklı ve Besleyici Bir Yolu Var

Kadınlar gözlerinin güzelliklerini ortaya çıkarabilmek için binlerce yıldır pek çok farklı yöntem kullanmışlardır. Gözlerin güzelliğini ortaya çıkaran ve hatlarını belirginleştiren en önemli faktörlerden biri de kirpiklerdir. Kirpiklerinizin dolgun ve kıvrık olması gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarmasının yanı sıra derin bakışlara sahip olmanızı da sağlar. Kirpiklerinizde oluşan dökülme ve seyrelmelerden kurtulabilmeniz için Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme uygulamasını deneyin. Bu uygulamanın sonunda hem hacimli ve kirpiklere sahip olursunuz hem de kirpiklerinizi besleyerek dökülmeleri engelleyebilirsiniz. Tamamen doğal ürünler kullanılarak yapılan bu uygulama oldukça sağlıklı ve güvenlidir. Kimyasal maddeler içermez ve böylece gözlerinize ve kirpiklerinize zarar vermez. Aksine kirpiklerinizin eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Tabi bu uygulama sadece dökülmeler ve kirpiklerde ki seyreklikler için yaptırılmıyor. Kirpikleriniz düzse ve kıvrık ve dolgun görünmesini istiyorsanız da bu uygulama oldukça etkili bir güzellik çözümü olacaktır. Kendi kirpiklerinizin üzerine uygulandığı için oldukça doğal duran ve sağlıklı bir uygulamadır. Bu uygulama yapılırken kullanılan malzemelerin hepsi doğal ve organiktir. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli olan gözler için kimyasal içerikli hiçbir madde içermeyen malzemeler kullanılarak uygulama yapılıyor. Uygulama sırasında, kişinin kendi kirpikleri kıvrılarak, hedeflenilen canlı bakış ve dolgun göz hatları için kirpikler üzerinde dolgunlaştırıcı ve kıvrık görünüm sağlanıyor. Ancak kirpik permasında kullanılan bigudilerle kıvırma yönteminden farklı olarak kirpiklerin kıvrık olmasını sağlayacak patch adında silikonlar kullanılarak kirpiklerin kıvrık ve canlı olması sağlanıyor. Kullanılan bu silikonlar uygulama sonrasında 3 ay boyunca dolgun göz hatlarına sahip olmanızı sağlıyor.

Kirpikler Hangi Sebepler Dolayı Dökülür Ve Seyrekleşir?

Kirpikleriniz gözlerinizin hatlarını ortaya çıkaran en önemli yerdir. Ve gözlerinizin güzel görünmesini sağlamalarının yanı sıra gözlerinizi korurlar. Güneşin etkileri, gözle görülemez tozlar ve gözünüze zarar verebilecek pek çok etkene karşı gözlerinizi korurlar. Kirpiklerinizin sağlıklı olması hem güzelliğiniz hem de sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Kirpik dökülmelerinin başlıca sebepleri şunlardır;

  • Alopesi Areata adında olan bir rahatsızlık olan ve bağışıklık sistemi sorunu yüzünden kirpiklerinizin vücudunuz tarafından yabancı madde olarak algılanarak dökülmesi hastalığıdır. Aynı zaman da Tiroit hastalığı da kirpiklerinizin dökülmesine sebep olabilir.
  • Gözkapağınızda oluşan iltihaplar ve gözlerde oluşan arpacıklar sebebiyle de kirpikleriniz dökülebilir. Bu göz kapağı rahatsızlıkları göz kapaklarında bulunan kıl folekülleri ve yağ bezlerinin yapışmasına neden olacağından kirpiklerinize zayıflatıcı bir etki yaparak dökülmesine yol açabilir.
  • Doğal yaşlanma sürecinde kirpikleriniz dökülebilir.
  • Aşırı ve kalitesiz kozmetik ürünü kullanılması da kirpiklerinizin dökülmesine ve seyrekleşmesine sebep olabilir. Yapılan makyaj sonrasında yatarken makyajın temizlenmemesi veya gözlerinizde ki makyajın aşırı derece sert bir şekilde temizlenmesi de dökülmelere yol açabilir.

Kirpiklerinize güzel bakmanız hem gözlerinizin güzelliği hem de gözünüzün sağlığı için oldukça önemlidir. Bu ikisini de aynı anda yapabileceğiniz bir yöntem olan Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme uygulaması ile yaklaşık bir saatlik bir sürede dolgun ve sağlıklı kirpiklere kavuşabilirsiniz. Bakışlarınızla bütün ilgiliyi üstünüze toplarken aynı zamanda sağlıklı kirpikleriniz olur.

Lashlifting İle Sağlıklı ve Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Kirpik liftingi uygulaması yaklaşık 1 saatte tamamlanır ve sonrasında ekstra bir bakım gerektirmez. Ortalama 3 ay boyunca kirpikleriniz dolgun ve kıvrık görünür ve işlem tekrarlanabilir. İlk uygulamadan yaklaşık 2 ay sonra tekrar uygulanırsa ve belli aralıklarla tekrarlanırsa kalıcılık bakımından daha etkili olacaktır. Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme uygulaması profesyonel kişiler aracılığıyla yapılması koşuluyla herkes için yaptırılması uygun bir uygulamadır. Kirpikleriniz seyrek ve azsa bu işlemi yaptırabilir ve daha dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda daha sağlıklı kirpiklere de kavuşmanız mümkün. Kirpiklerde uygulanan keratin yüzünden belli bir süre yapışkanlık olabilir fakat geçicidir ve olumsuz bir durum değildir. Uygulanan yöntemde kullanılan pigmentler sayesinde kirpikleriniz olduğundan daha siyah bir hal alır ve belirginleşir. Düzenlik aralıklarla uygulandığı takdirde çok daha fazla kalıcı olacaktır. Kirpiklerinizin sağlıklı ve dolgun olmasını sağlayacak olan keratin de uygulama sırasında kullanılıyor. Böylece kirpiklerinizin sağlığı açısından da oldukça besleyici ve uygun bir yöntemdir.

Lashlifting Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Besleyici içeriklerle kirpikleriniz beslendiği için oldukça doğal bir görünüme sahip olarak dolgunlaşacaktır ve işlem kendi kirpikleriniz üzerine uygulanır. Aynı zamanda siyah rengi ile belirginleşecektir. Gözlerinizin hatlarını ortaya çıkaracak dolgun ve kıvrık kirpiklere sahip olmanız oldukça kolaydır. Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme işlemi sonrasında herhangi özel bir bakım gerektirmez. Sadece işlem sonrasında takip eden 24 saat içerisinde kirpiklerinizi ıslatmamanız ve kozmetik ürünler kullanmamanız önerilmektedir. Böylece işlemin kalıcılığını arttırmış olursunuz. 24 saatten sonra günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz, makyaj yapabilir ve yüzünüzü rahatlıkla yıkayabilirsiniz. 3 ay boyunca ekstra bir bakım gerektirmeden kirpikleriniz dolgun ve sağlıklı görünecektir. Belli aralıklarla işlemi tekrar ettirmeniz kalıcılığın artmasını sağlayabilir. Uygun fiyatlı olan uygulamayı profesyonel kişilere yaptırmanız oldukça önemlidir. Sağlığınıza ve güzelliğinize önem veren kaliteli ve profesyonel kişiler ile çalışın. Kirpiklerinizin eski sağlığına ve dolgunluğa ulaşabilmesi için kirpik uygulamaları için de en çok tercih edilenlerden biri olan Lashlifting / Kirpik Hacimlendirme uygulaması ile içiniz rahat bir şekilde etkili kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu uygulama oldukça güvenli ve sağlıklıdır. Gözlerinizde ki bakışları derinleştiren kirpiklerinizin olması için bu yöntemi uygulatabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin temiz ve kalite olması önemlidir. İşlemi uygulayan kişinin profesyonel ve tecrübeli olması işlemin kalıcı ve sağlıklı olmasını sağlar. Uygulamayı yaptırmadan önce araştırmalarınızı iyi yapmanız ve kirpiklerinizi profesyonel ellere bırakmanız tavsiye edilir.

Yazar: Op. Dr. Evren Helvacı

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *