Ameliyatsız Uygulamalar

Anti Aging / Detox
Anti Aging / Detox

Cildin daha genç ve ışıltılı görünmesi için artık, ameliyatsız uygulamalar daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Bölgesel İncelme
Bölgesel İncelme

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi Blanc Clinic'te. Bölgesel zayıflama hakkında bilgi alabilir, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Dolgu Uygulamaları
Dolgu Uygulamaları

Op. Dr. Evren Helvacı ve Blanc Clinic kalitesiyle yüz, yanak, dudak dolgusu gibi ameliyatsız uygulamalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fraksiyonel Lazer
Fraksiyonel Lazer

Cildin yenilenmesi, canlı ve sağlıklı görünmesi için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Böylelikle cilt daha pürüzsüz ve canlı görünmeye başlar.

Gençlik Aşısı
Gençlik Aşısı

İnsan cildi; yaşam şartları, düzensiz beslenme, düzensiz uyku, çevresel faktörler ve en önemlisi yaşlanmayla birlikte esnekliğini yitirmeye başlar.

Kök Hücre ve PRP Tedavisi
Kök Hücre ve PRP

Op. Dr. Evren Helvacı ve Blanc Clinic kalitesiyle kök hücre ve prp uygulamasına dair detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Mezolifting ve Mezoterapi
Mezolifting ve Mezoterapi

Blanc Clinic, mezoterapi ve mezolifting uygulamaları için yanınızda. Op. Dr. Evren Helvacı ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saç Ekimi
Saç Ekimi

18-65 yaş arası kadın ve erkekte saç kaybını karşılamak için lokal anestezi altında yapılan “mikrocerrahi” işlemdir.

Spting Thread / İple Asma
Spting Thread

Deri ve deri altı dokularında meydana gelen volüm kaybı, kas dokularının gevşemeye başlamasıyla, yüzde yaşlılık belirtileri oluşmaya başlar.

Yüz Gençleştirme
Yüz Gençleştirme

Yüz gençleştirme , lazerle yüz gençleştirme uygulamaları Blanc Clinic'te. Sizde yüz gençleştirme uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.