evren
OP. DR. EVREN HELVACI

Evren Helvacı, 1978 yılında, İskenderun’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini İskenderun’da tamamladı. 1995 yılında mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Eğitimini tamamladıktan sonra 2001 yılında Ege Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif kliniğinde “Araştırma görevlisi” pozisyonunda çalışmaya başladı.

2008 yılında “Malign Melanom” tanı ve tedavileri üzerine önemli çalışmalar yapan Dr. Evren, 2010-2012 yılları arasında İstanbul’da özel hastanelerde çalışmaya devam etti. 2013 yılı geldiğinde ise Ataşehir’de kendi ofisini kurarak estetik konusunda kendisini geliştirmeye özen göstermiştir. 2017 yılında Blanc Clinic &Beauty merkezini kurarak hastalarına en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Op. Dr. Evren Helvacı, cerrahi ve cerrahi dışı konularda literatüre bağlı kalmakta ancak gelişen teknolojileri ve trendleri de takip etmektedir. Bireyler arasında yaygınlaştıktan sonra ameliyatsız estetik uygulamalarına da ilgi göstermeye başlamıştır.

Blanc Clinic, Op. Dr. Evren Helvacı’nın deneyimlerinin ve yıllar içerisinde biriktirdiği bilgilerinin bir sonucudur.

Belirtilen merkezde hastaların kendileri ile barışmalarına ve yaşlanma etkilerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olunmaktadır.

Nur
KUDAY

Uluslararası Hasta Koordinatörü

Blanc Clinic’te Uluslararası hasta koordinatörü olan Nur Kuday, 1985 yılında Suriye’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimlerini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri M.Y.O diş protezi bölümüne kabul edildi. 2017’den beri Blanc Clinic ekibinde.

Gökçe MUTLU

Yönetici Asistanı

Gökçe Mutlu, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Kariyerini yönlendirebilmek adına 2012 yılında Mağaza görsel tasarım departmanın da belirli bir süre çalıştı. Daha sonrasında ise kariyerine 2013 yılında özel bir firmada devam etti. Şu an Blanc Clinic’te yönetici asistanı.

Fatih YAVUZ

-

1980 senesinde Rize’de doğan Fatih Yavuz, 1 seneden fazla bir süre Feriha Laçin hastanesinde ameliyathane görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Central Hospital Hastanesinde ameliyat teknikeri olarak 11 yıl görev yaptı. 2018 senesi itibarıyla Blanc Clinic bünyesinde çalışmaya başladı.