• 750
  • 0

Zamanın etkilerini her aynaya baktığımızda görüyoruz. Özellikle yüzümüzde oluşan çizgiler, kırışıklıklar ve sarkmalar bize geçen yılları hatırlatıyor. Oysaki zamanında yüzümüz ne kadar güzeldi değil mi? Tekrardan o günlere bizi geri döndürebilecek mucizeler yok mudur hayatta? Tüm bu arayışların artık son bulduğunu, özlediğiniz güzel görünüme tekrardan geri kavuşabileceğinizi bilseydiniz daha fala vakit kaybeder miydiniz? Zamanın bıraktığı izleri yok ederek yıllar önce sahip olduğumuz görünüme ulaşmak artık çok kolay. Aradığınız gençlik sırrı sonunda gün yüzüne çıktı. Op. Dr. Evren Helvacı tarafından gerçekleştirilen yüz gençleştirme operasyonları ile yaşlanmanın yüzünüzde oluşturduğu etkilerden kurtularak, yıllar öncesinde sahip olduğunuz güzel görünüme kavuşabilirsiniz.

Tüm Dünyada Gençleşmeye Yönelik Yapılan Gelişmeler

Yapılan istatistiklerle insan ömrünün uzadığı ispatlanmıştır. İnsan ömrü uzaması ile fazla yaşamak mümkün olsa da gençleşmeye bu istatistiğin pek bir katkısı yoktu. Özellikle Amerika’da ve Avrupa’da yaşanan yeni gelişmeler neticesinde gençleşme yolunda büyük adımlar atıldı. Bu gelişmelerle bulunan çeşitli formüllerle ve estetik operasyon yöntemleriyle insanlar yaşlarının oldukça altında görünümler kazanmaya başladılar. Bu gelişmeler ilk yıllarında sadece gelişmiş ülkelerde yapılıyor olsa da, ülkemizin estetik operasyon alanında hizmet veren uzman doktorları bu gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize de taşımaya başladı. Önceleri bu operasyonların yüksek ücretli yapılması sebebiyle sanatçılar ve film yıldızları gibi göz önünde bulunan elitlerce yapılıyordu ve bizler televizyonlardan ünlülerin geçirdiği değişimleri hayretler içerisinde izlemekle yetiniyorduk. Kliniğimizin çatısı altında toplanan ülkemizin önde gelen estetik cerrahları, tüm bu gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizde de yüz gençleştirme alanında başarılı hizmetler vermeye başladı.

Op. Dr. Evren Helvacı Sizi Yıllar Öncesine Geri Götürüyor

Op. Dr. Evren Helvacı ve uzman ekibi ile burun estetiği ameliyatı süreci hakkında bilgi alabilirsiniz size geçirdiğiniz yıllarda kaybettiğiniz gençliğinizi geri kazandırıyor. Uyguladığı başarılı ameliyatsız yüz gençleştirme operasyonları ile pek çok başarılı operasyona imza atan Op. Dr. Evren Helvacı, arzuladığınız gençlik pınarına bıçak altına yatmadan sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca sigara kullanmanız sonucu cildinizde meydana gelen deformelerden ve güneş yanığı gibi cildinizde meydana gelen olumsuz etkilerden yaptığı ameliyatsız başarılı operasyonları ile kurtulmanızı sağlıyor. 10 yıl geriye gitmek için neler vermezdim diye hayıflanan pek çok kimse Op. Dr. Evren Helvacı ile vermeye razı oldukları meblağların çok altında ücretlerle gençlik yıllarındaki görünümlerini geri kazanıyorlar. Anılarınızı tekrar size yaşatmak mümkün olmasa da, Op. Dr. Evren Helvacı ve diğer uzmanlar eşliğinde anılarınızda sahip olduğunuz gençliğe geri kazanmanız artık mümkün hale geliyor.

Yaşlanmaya Meydan Okumanızı Sağlayacak Estetik Yöntemler

Çalışma ve sosyal hayatlarında kişisel bakımına ve görünüşlerine önem verenlerin en büyük problemleri, yüzlerinde oluşan zamanın izlerini saklamakta yaşadıkları zorluklardır. Pek çok kozmetik ürün kullanmalarına sebep olan yüz çevrelerindeki bozuklukları saklarken, kozmetik ürünlerinin yol açtığı yan etkilerle ciltlerine daha çok zarar vermekteler. İleriye dönük ciddileşen bu yan etkilerin oluşturduğu problemler ciddi cilt hastalıklarına sebebiyet verebilmektedir. Op. Dr. Evren Helvacı ve uzman ekibi, sizi kozmetik ürünlerine olan bağımlılığınızdan kurtaracak ameliyatsız yüz gençleştirme operasyonları ile zamanın etkilerinden kurtulmanızda yardımcı olacak. Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi bünyesinde ameliyatsız olarak yapılabilen bazı operasyonlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

Yüz Dolgu Uygulaması ile ciltteki ince ve derin kırışıklıklar gidermek, yara izlerini tedavi etmek, ciltte meydana gelen çukurları yok etmek, sarkmaları gidermek, elmacık kemiğine şekil vermek, dudaklara istenen şekli vermek ve ince dudakları kalınlaştırmak mümkündür. En acısız ameliyatsız operasyonlardan olan yüz dolgusu uygulaması, yüzde meydana gelen istenmeyen durumların düzeltilmesinin yanı sıra ciltlerin yenilenmesinde de yardımcı olmaktadır. Dolgu operasyonu yüz hatlarında uygulanabildiği gibi boyun, kaş çevresi ve göz çevresi gibi hassas bölgelerde, özel şırıngalarla uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca düzeltilmek istenen bölgeye dolgu maddeleri enjekte edilerek, dolgunluk kazandırılması şeklinde anlatılabilir. Op. Dr. Evren Helvacı, yüz dolgusu yaptırmak isteyenlere öncesinde aspirin ve kan sulandırıcı ilaçları ve “Parasetamol” dışındaki ağrı kesicileri kullanmamalarını istemektedir. Op. Dr. Evren Helvacı ve uzman ekibi ile yaklaşık 20 ila 30 dakika arasında süren dolgu operasyonu geçirmeniz sonrası etkisini hemen görmeniz mümkündür. Yaklaşık 8 ila 18 ay gençleştirici etkisini görebilirsiniz. Uygulama sonrası yaş itibari ile morluklar ve kızarıklıklar görülebilir. Bu yan etkiler geçicidir ve panik yapılmaması gerekmektedir. Dolgu uygulaması sonrasında iki gün süre ile ağır spor yapmaktan kaçınmalı, aşırı sıcak banyo yapmamalı ve sırt üstü yatmaya özen göstermelisiniz. Tüm bu uyarılara dikkat ettiğinizde yaptırdığınız yüz gençleştirme operasyonunun şaşırtıcı etkisi ile ne kadar gençleştiğinizi gözlerinizle göreceksiniz.

  •  Yüz Mezoterapisi Uygulaması, vitaminlerden, minerallerden ve amino asitlerden oluşturulan sıvının, cilt altına direk uygulanması şeklinde yapılır. Bu faydalı sıvı enjekte edildikten sonra cilt kollajen ve elastin üretimini artırarak kendini yenilenemeye ve nemlendirmeye başlar. Başlangıçta 1 ila 4 hafta sıklıkla uygulanan yüz mezoterapisi, 2. Seans sonrasında etkilerini göstermeye başlar. Bu yöntemle cilt sarkmalarının düzeltilmesi, cildin yaşlanmasının engellenmesi, güneşten ve sigaradan zarar görmüş ciltlerin düzeltilmesi, cilt lekelerinin ve göz altı koyuluklarının giderilmesi mümkündür.
  •  Anti Aging / Detox Uygulaması ile ultra ince iğneler yardımıyla yüzde kırışma olan bölgelere yağ dokusu enjekte edilerek kırışıklıklar giderilir. Yüzdeki kırışıklıkları giderecek ve cilde parlaklık kazandıracak bu uygulama ile iyi bir görünüm kazanabileceksiniz
  •  İple Asma Uygulaması için özel üretilen ameliyat ipleri kullanılır. Kaşları düşük olanlar, yanaklarında sarkma bulunanlar, boyun ve çevresini gergin hale getirmek isteyenler bu yöntemi kullanabilirler.
  • Kök Hücre ve PRP Uygulaması ile kişinin vücudundan kan alma işlemi kişinin kendisinden kan alınması ile gerçekleştirilir. Böylece kişi için alerjik reaksiyon riskleri ortadan kaldırılmış olur. Alınan kan santrifüj denen metot ile belli hız ve sürede döndürülen kan plazması, sorunlu bölgeye enjekte edilir. Bu yöntem yaklaşık 30 dakika sürmektedir ve uygulama sonrası makyaj yapılmaması ve yüz yıkanmaması gerekmektedir. Bu uygulama ile 2 ila 3 seans sonunda uygulama etkisini görmeniz mümkündür. Saç dökülmesi, kırışıklık tedavisi, cilt sarkması, leke tedavisi, yara izi ve cilt yenileme ihtiyaçlarına bu uygulama ile cevap verilmektedir.
  • Fraksiyonel Lazer Uygulaması ile Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, sivilce ve yara izlerini, yüz sarkmasını giderirken çatlak ve leke tedavisini memnun edici bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.
  • Gençlik Aşısı Uygulaması ile yüz, boyun, el sırtı ve dekolte bölgelerine %100 saf Hyaluronik Asit enjekte edere, ciltte parlaklık ve canlılık sağlanırken, sigara, alkol ve akne etkileri yok edilir.
  • Kaş Uygulaması ve Kirpik Hacimlendirme Uygulaması ile kalıcı güzellik etkileri sağlamaktadır.

Ameliyatsız Operasyonların Avantajları

Op. Dr. Evren Helvacı ve uzman ekibi, devrim niteliğinde gerçekleştirdikleri ameliyatsız yüz gençleştirme operasyonları ile sizlere kalıcı gençlik imkanlarını ardına kadar açıyor. Ameliyatsız tedavilerinin yan etkilerinin daha az olduğunu söyleyen uzmanlar, operasyon geçiren kişilerin sosyal hayatına daha hızlı dönmeleri ve bıçak altına yatmaktan korktukları için ameliyatsız yöntemlere rağbet ettiklerini söylüyor. Yaptıkları operasyonlardan öncesi ve sonrası fotoğraflarla operasyon yaptırmak isteyenlere detaylı bilgiler vererek, kişilerin elde edecekleri sonuçları önceden bilerek uygulamalardan faydalanmalarını sağlıyor. Kullandıkları her türlü ilacın ve uygulama malzemelerinin Sağlık Bakanlığınca denetimden geçtiğini ve yeterli hijyene ve sterilizasyona sahip olduğunu belirten Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, yaşlılığın kişinin kaderi olmayacağı konusunda oldukça iddialı konuşuyor.

Yazar: Op. Dr. Evren Helvacı

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *