Lashlifting kirpikleri kaldırma işlemidir. Kıvrım ve kalkık görünüm doğalken bile güzel kirpiklere kavuşmanızı sağlar.

Lashlifting İşe Yarıyor Mu?

Evet. Lashlifting inanılmaz etkildir. Kirpik uzatma ve sahte kirpiklere alternatif olan kirpik, doğal kirpiklere uzun süreli kıvrılmış bir etki verir. Bazı Lashlifting yapanlar perm ve amonyak solüsyonları kullanırken, bazıları kılları kaldırarak ve kıvırarak doğal kirpiklerinizi geliştirmek için keratin kullanır. Keratin, sağlıklı, kalın kirpikler ile en iyi sonuçları gösterir.

Lashlifting Maliyeti Ne Kadardır?

Lashlifting uygun fiyatlıdır. Sağlıklı kirpikler için mükemmel bir kaldırma sağlar. Her sekiz haftada bir tekrar edilmesi giderek kirpiklerin kendi kıvrımına alışmasını ve kalıcı olmasını sağlar.

Lashlifting Kirpiklerinize Zarar Verir Mi?

Yanlış bir şekilde veya deneyimsiz bir kişi tarafından yapılırsa, pozitif kirpik kaldırma deneyiminden daha azına sahip olabilirsiniz. Ancak kirpik uzantıları ve sahte kirpiklerin aksine, kirpik asansörleri traksiyon alopesi riskini taşımaz. Yine de uzman tarafından yapılmazsa kirpikleriniz kırılabilir ya da doğru maddeler kullanılmazsa kirpikler hacmini kaybedebilir.  Güvenli ve güvenilir bir seçenek ile güzelleşmek için mutlaka doğru uzmanlarla çalışın.

Lashlifting Sonrası Maskara Sürülür Mü?

Çıplak kirpikler ile randevunuza gelin ve mümkünse, kirpiklerinizin tamamen temiz, kuru ve rahat olmasını sağlamak için randevunuzdan üç gün önce su geçirmez maskara ve kirpik kıvırıcı kullanmaktan kaçının. Bununla birlikte, Lashliftingten 48 saat sonra maskara ve göz kalemi kullanmak tamamen uygundur.

Randevunuz Sırasında Ne Beklenmeli?

Kirpiklerinizi Kişiselleştirebilir Misiniz?

Evet! Kirpik kaldırıcıların çoğu istediğiniz kıvrılma seviyesine göre özelleştirilebilir. Kirpik uzmanımız, size en uygun kirpik görünüşünü bulmanıza yardımcı olmak için doğal kirpik uzunluğunuzu ve göz şeklinizi değerlendirmelidir.

Lashlifting Ne Kadar Sürer?

Baştan sona kadar yaklaşık bir saat. Lashliftingi 15 dakika daha ekleyen kirpik tonu seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Randevu hazırlığı: Randevunuza kadar duş almamış ve makyajsız olun. Ayrıca, kirpik teknisyeninin stilize etmesini zorlaştıran doğal kirpiklerinizde bir film bıraktığı için randevunuzdan bir hafta önce su geçirmez maskaradan kaçınmalısınız.

Randevu sonrası bakım: Lashlifting veya uzatma işleminizden 24 saat sonra, kirpiklerinizi ıslatmak veya buharlı ortamlarda makyaj yapmaktan kaçınmanız gerekir. Lashlifting’ten birkaç gün sonra rimel kullanabilirsiniz. Ayrıca, kirpikleri hindistancevizi yağı kullanarak geceleri temizlemeniz de tavsiye edilir. Kirpikler iyi görünmelerini sağlamak için çok fazla TLC alır. Doz ve yapılmayacak şeylerin bir listesi var: gözlerinizi ovmak, ıslatmak veya makyajlı uyuyamamak. Yağ bazlı herhangi bir ürün kullanmanız bile gerekmiyor ve makyajınızı çıkarmaya gelince gözlerinizi ovmamak için çok dikkatli olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir