19042018152951-2048x1386
 • 737
 • 0

Cilt güzelliği ve kalitesi görünümünüz ve sağlığınız açısından oldukça önem arz etmektedir. Işıl ışıl parlayan mükemmel ve genç görünümlü bir cilt yapısına sahip olmak herkesin hayalidir. Bazı kadınlar genetik olarak doğuştan bu cilt yapısına sahip olarak şanslı bir şekilde doğmuş olurlar. Bazı kadınlar ise o kadar şanslı olamayabiliyor ve böyle bir cilt yapısının hayalini kuruyorlar. Fakat artık bu bir hayal değil. Güzel bir cilt için Op. Dr. Evren Helvacı kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışlıyla bu hayalinizi gerçekleştiriyor. Ameliyatsız uygulamalar ve cerrahi estetik ameliyatları başarılı bir şekilde yapmaya devam eden Op. Dr. Evren Helvacı, her geçen gün hizmetlerini daha kaliteli ve profesyonel hale getirmeye devam ediyor.

Ciltteki Problemler İçin Farklı Uygulamalar İle Cildinizi Güzelleştirin

Günümüzün hızla ilerleyen teknolojisi sayesinde cildiniz kısa sürede yenilenebiliyor ve hayal ettiğiniz cilde kolaylıkla kavuşabiliyorsunuz. Kısa süreli uygulamalar sonrası, 10 ila 15 yaş genç görünebilmek artık hayal değil. Yüzdeki kırışıklıklar, cilt kuruluğu, yüzde oluşan çökmeler, genişlemiş gözenekler, lekeler vb. sorunlar oldukça geniş bir yelpazede uygulanabilen farklı operasyonlar sayesinde sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olabiliyorsunuz. Cildinizde bulunan lekelerden şikayetçiyseniz lekelere göre seçilecek olan peeling uygulamalarıyla bu lekelerden kurtulmanız mümkün. PRP ve mezoterapi uygulamaları sayesinde pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilde kavuşabilirsiniz. Sigara kullanımından dolayı matlaşmış, nemini kaybetmiş ciltlerde de uygulanan mezoterapi ürünleri ile daha ışıltılı ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Kök hücre ve PRP tedavileri hastanın kendisinden alınan 10 ila 20 cc kan özel tüplere konarak belirlenmiş bir zaman ve hızda santrifüj edilerek hastaya tekrar enjekte edilir. Elde edilen zengin plazmanın tekrar enjekte edilmesi çok ince uçlu özel enjektörler aracılığıyla yapılır. Bu uygulamanın kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir;

 • Yüzdeki kırışıkların tedavisi
 • Hafif cilt sarkmasının tedavisi
 • Cilt yenileme tedavisi
 • Yara izi tedavileri
 •  Saç dökülmesi tedavisi

Kök hücre ve PRP, Mezolifting, dolgu uygulamaları, yüz gençleştirme, genital beyazlatma ve pek çok cilt estetiği uygulama sayesinde güzel bir cilt için Op. Dr. Evren Helvacı’nın uzmanlığından faydalanabilir ve istediğiniz cilde sahip olabilirsiniz.

Mezolifting İle Genç Ve Dinamik Bir Cilt Görünümüne Sahip Olabilirsiniz

Mezolifting uygulaması son zamanlarda en çok tercih edilen ve etkili sonuçlara sahip bir yüz gençleştirme yöntemidir. Genel olarak A, C, E gibi vitaminler, antioksidan maddeler, mineraller, aminoasitler ve hyaluronik asit gibi dolgu maddeleri özel bir formül sayesinde bir araya getirilerek hazırlanır. Ve derinin alt tabakalarına mikropunktur yöntemi kullanılarak çok ince uçlu enjektörlerle uygulanır. Tüm yüz, boyun bölgesi, dekolte bölgesi ve ellere uygulanabilir. Bu uygulamadaki amaç enjekte edilen bölgenin daha sağlıklı ve dinç bir görümüne kavuşmasıdır. Bu uygulama sayesinde cildin yenilenmesi için ihtiyacı olan vitaminler direkt olarak istenilen bölgeye ve derinliğe ulaşır. Cildin ihtiyaç duyduğu her faktörün dengeli bir şekilde dağılmasını sağlayarak cildinizi güzelleştirir ve gençleştirir. Mezolifting yönteminde kullanılan formül içerisinde bulunan maddeler şunlardır;

 • Hyalunorik Asit
 • Kök hücre
 • A, B, C, E ve K vitaminleri
 • Amino asit ve mineral tuzlar
 • Somon balığından alınan DNA
 • Koenzimler ve Nükleik asitler

Mezolifting seanslar 15 ila 20 dakika arasında sürmektedir. Seans sayısı ve sıklığı uygulama yapılacak kişinin yaşına ve cilt yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Seansların düzenli olarak takip edilmesi ve yaptırılması istenilen sonucun alınabilmesi açısından önemlidir. Bir kür ortalama 4-6 hafta arasında sürer ve seanslar 2-3 haftada bir yapılır. Genç görünümlü ve güzel bir cilt için sizlere kaliteli hizmetlerimizle destek olmaktayız.

Dolgu Uygulamaları Nasıl Yapılır Ve Süreç Nasıl Devam Eder?

Yüzünüzde bulunan kırışıklı ve sarkmaları engellemek adına uygulanan dolgu yöntemi ile daha genç yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Yüz dolgusu uygulamaları yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde yüzünüz ve cildiniz daha genç bir görünüm kazanır. Yüze yapılan dolgu estetiği sayesinde yüzdeki yorgun ifade ortadan kaybolur. Özellikle yüz kısmında göz, ağız, çene, alın bölgesinde oluşan kırışıklıklar ve sarkmaların yok edilmesi adına tercih edilen bir uygulamadır. Ciltteki derin yara ve akne izlerinin kaybolabilmesi adına da uygulanabilir. Dolgu maddeleri ince uçlu iğneler ile derinin altına enjekte edilerek yapılır. Yüz estetiğinin eski haline dönebilmesi, genç ve dinamik bir görünüm kazanması için uygulanır. Dolgu uygulamalarının yapılabildiği bölgeler şu şekilde sıralanabilir;

 • Yüz bölgesinde oluşan sarkmalar
 • Yüz bölgesinde oluşan kırışıklıklar
 • Dudak hacminin arttırılarak, şeklinin vurgulanması
 • Alın çizgileri ve kaş arasındaki çizgiler
 • Yüz bölgesindeki yara ve sivilce izlerinin yok edilmesi
 • Ağız çevresinde oluşan kırışıklıklar
 • Ağız kenarından çeneye doğru uzanan kırışıklıklar
 • Kaşa verilmek istenen şekillerde
 • Elmacık kemiklerinin daha belirgin hale gelmesi

Uygulamanın süresi yaklaşık 15 ila 20 dakika arasında sürmektedir. Uygulama sonrasında yaklaşık bir hafta ödem oluşabilir. İstenen görünüm 1 ay içerisinde net olarak ortaya çıkmaya başlar. Dolgun çizgilere sahip yüz hatları ve güzel bir cilt için profesyonel hizmetlerimizle yanınızdayız.

Genç Bir Görünüme Kavuşmak Artık Kolay

Estetik kaygılarınızı ve yaşlanma korkunuzu artık geride bırakabilirsiniz. Teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde artık uygulanan pek çok yöntemle kısa sürelerde istediğiniz cilde ve vücuda kavuşmanız çok kolay. Kısa sürede ve acı çekmeden istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Gelişen yöntemler ile ruhunuzun yaşını bedeninize de yansıtabilmeniz mümkün. Dolgun ve kıvrımlı vücut hatlarıyla birlikte güzel bir cilt için profesyonellikle kalite buluşarak tüm imkanları sizlere sunmaktadır. Ameliyatsız uygulamalar ile cildinizi gençleştirirken, profesyonel cerrahların elinde mükemmel ve estetik bir vücuda sahip olabilirsiniz. Estetiğinize ve sağlığınıza önem veriyorsanız bu tarz uygulamaların yapıldığı yerlerin ve yapan kişilerin ince araştırmalar sonucunda ve dikkatli seçilmesi oldukça önemlidir. Alanında profesyonel kişiler tarafından uygulandığında istenilen mükemmel sonuçlara ulaşılabilmesi mümkün olacaktır. Bu sebeple Op. Dr. Evren Helvacı ve kaliteli hizmetiyle Türkiye’de bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kendinizi ve güzelliğinizi emanet edeceğiniz kişilerin güvenilirliği hem sağlığınız hem de güzelliğiniz açısından önem arz etmektedir. Profesyonel kişilerle çalışın ve güzelliğinize güzellik katın. Cilt estetiği, vücut estetiği uygulamaları bir ressamın tablosunu çizdiği gibi özenle ve sanatsal incelikte yapılmalıdır. Yapılan uygulamaların istenilen sonuçlara ulaşabilmesi için tecrübe ve uzmanlık gerekmektedir. Vücudunuzda arzu ettiğiniz estetik değişikler ve güzel bir cilt için Op. Dr. Evren Helvacı’yı tercih ederek, hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedebilmeniz için dış görünümüz oldukça önemlidir. Vücudunuzda istediğiniz estetiği yakalayabilmek özgüveninizi arttır ve hayatınızı oldukça olumlu yönde etkiler. Vücudunuzun ve yüzünüzün estetiği ruhunuzu da yansır ve bu sebeple bu estetik kaygılarınızın sizi ele geçirip, olumsuz ve mutsuzluğa sürüklemesine izin vermeyin. Hayatınızı istediğiniz gibi özgüven içerisinde ve istediğiniz görünümde yaşayın. Ertelemeden Op. Dr. Evren Helvacı ile görüşün ve istediğiniz görünüm için sizi yönlendirsin. Kısa sürede hayatınız değişecek ve aynada kendinizi izlemeye doyamayacaksınız.

Yazar: Op. Dr. Evren Helvacı

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *