Op. Dr. Evren Helvacı Kimdir?

Blanc Clinic Estetik ve Medikal Cerrahi Uzmanı

Alanında iyi eğitimler almış ve meme estetiği, vücut şekillendirme, genital bölge estetiği konularına yoğunlaşmış Blanc Clinic uzmanı;

    • Hastalara kısa süre, en etkili ve doğal sonuçlar oluşturabilecek cerrahi teknikler
    • Tecrübeli, profesyonel ve verimli cerrahi teknik
    • Kozmetik cerrahi konusunda dönemin gelişmelerine uygun yenilikçi yaklaşım
    • Kaliteli hasta bakımı, öncesi ve sonrası resimlerinde olduğu gibi etkili sonuçlar

Eğitim Ve Öğrenim Hayatı

Evren Helvacı, 1978 yılında, İskenderun’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini İskenderun’da tamamladı. 1995 yılında mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Eğitimini tamamladıktan sonra 2001 yılında Ege Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif kliniğinde “Araştırma görevlisi” pozisyonunda çalışmaya başladı.

2008 yılında “Malign Melanom” tanı ve tedavileri üzerine önemli çalışmalar yapan Dr. Evren, 2010-2012 yılları arasında İstanbul’da özel hastanelerde çalışmaya devam etti. 2013 yılı geldiğinde ise Ataşehir’de kendi ofisini kurarak estetik konusunda kendisini geliştirmeye özen göstermiştir. 2017 yılında Evren Helvacı Kliniği kurarak hastalarına en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Op. Dr. Evren Helvacı, cerrahi ve cerrahi dışı konularda literatüre bağlı kalmakta ancak gelişen teknolojileri ve trendleri de takip etmektedir. Bireyler arasında yaygınlaştıktan sonra ameliyatsız estetik uygulamalarına da ilgi göstermeye başlamıştır.

Evren Helvacı Klinik

Evren Helvacı Klinik, Op. Dr. Evren Helvacı’nın deneyimlerinin ve yıllar içerisinde biriktirdiği bilgilerinin bir sonucudur.

Belirtilen merkezde hastaların kendileri ile barışmalarına ve yaşlanma etkilerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olunmaktadır.

Güzel ve bakımlı kalmak istiyorsak öncelikle kendimize dikkat etmeliyiz düşüncesinde yola çıkan Evren Helvacı Klinik ekibi, ve Dr. Helvacı her zaman estetiğin bireylerin enerjilerini arttırdığı düşüncesinde yola çıkmaktadır.