Melek Bal HELVACI

Süpervizör

Melek Bal Helvacı 1984 yılı Rize doğumludur. İlköğretimini Rize’nin Pazar İlçesinde, Ortaokul ve lise eğitimini ise İstanbul Pendik İlçesinde tamamlamıştır 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Dr. Pınar UĞUR

Medikal Estetik Direktörü

Blanc Clinic’te Medikal Estetik Direktörü olarak çalışmalarını sürdüren Dr. Pınar Uğur, 1976 yılında Kütahya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini büyük bir özveri ile Kütahya’da tamamlayan Uğur, 1995 te Ankara universitesi tip fakultesine girdi.

Gökçe MUTLU

Yönetici Asistanı

Blanc Clinic içerisindeki görevlerine başlamadan önce, pek çok pozisyonda çalışan Gökçe Mutlu, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Kariyerini yönlendirebilmek adına mağaza görsel tasarım departmanında belirli bir süre çalıştı.

Nur KUDAY

Uluslararası Hasta Koordinatörü

Nur Kuday, Blanc Clinic bünyesinde çalışan Uluslararası hasta koordinatörü olmak ile birlikte, 1985 yılında Suriye’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimlerini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri M.Y.O diş protezi bölümüne kabul edildi

Yavuz GÜMÜŞ

Uluslararası Hasta Koordinatörü

Yavuz Gümüş 1987 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2005 – 2010 yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde İngilizce Reklamcılık ve Halkla İlişkiler eğitimi aldı.