yenilen-canla-harekete-gec
 • 498
 • 0

Tarih boyunca pek çok medeniyet, gençleşmenin formülünü aramış ve farklı metotlar uygulamıştır. Güzelliği dillere destan olan Kleopatra bile güzelliğini korumak için bitkilerin gücünden faydalanmaya çalışmıştır. Zaman ilerledikçe ve gelişen teknolojiyle paralel olarak tıbbi gelişmeler de yaşandıkça, insanoğlu gençliği geri kazanmak konusunda başarılı işler gerçekleştirmeye başlamıştır. Günümüzde ameliyatlı ve ameliyatsız pek çok farklı operasyonla yaşlılığın etkileri giderilerek bireylerin yıllar önce sahip oldukları görünümler geri kazanılabilmektedir. Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, estetik ameliyatları ve ameliyatsız uygulamalar ile kişilere gençliklerini geri kazandırabileceğini iddia ederek, bu iddialarında ne kadar başarılı olduğunu gerçekleştirdiği sayısız operasyonlarla kanıtlamaktadır. Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi, estetik operasyonlar konusunda kendini tüm dünyaya kanıtlamış ve Türkiye’ye getirdikleri pek çok yenilikle büyük ses getirmişlerdir. Sizi baştan aşağı yenileyecek operasyonlara imza atabilen ekip, ameliyatsız çözümleri arasında Anti Aging / Detox uygulaması ile yaşlanmaya karşı büyük bir savaş başlatmıştır.

Yaşlanmaya Karşı Açılan Büyük Savaş

Tarih kadar eski olan bu savaşta Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi büyük bir başarı sağlayarak üstünlüğü ele geçirmiştir. Anti Aging / Detox uygulaması ile ameliyatsız bir şekilde yaşlanma etkilerini yok ederek, 2 ila 3 yaş arasında gençleşmeyi mümkün kılmışlardır. Bu uygulamalarla cilt dokusu ve bağlayıcı hücrelerin yenilenmesi sağlanırken, erkeklerin ve kadınların hormonal düzensizliklerine çareler bulunup cinsel gücün ve insan sağlığının arttırılması gerçekleştirilmektedir. Kısaca yaşlılık sonucu ortaya çıkan bünye gücü kaybı engellenerek, zamanla kaybettiğiniz pek çok yetinize yeniden kavuşabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca genç kalabilmek, gençliğin enerjisi ve ateşini kaybetmemek için Op. Dr. Evren Helvacı ile çözümlere başvurarak yaşlanma ile giriştiğiniz bu savaşta galip çıkabilirsiniz.

Gençliğinize Kavuşabilme Yollarınız

Anti Aging / Detox uygulamaları ile gençliğinize geri kavuşabildiğiniz gibi onu muhafaza ederek yaşlanmayı da geciktirebilirsiniz. Kelime anlamı olarak yaşlanmaya karşı anlamına gelen bu uygulama adını hak edecek etkiler göstermektedir. Bir tür koruyucu hekimlik olarak da düşünülebileceğiniz bu yöntemlerle;

 • Stres yönetimi kazanırsınız.
 • Vücut direncinizi geri kazanırsınız.
 • Hormonal dengenizde oluşan bozulmalar tedavi edilerek kontrol altında tutulur ve size uygun beslenme planları hazırlanır.
 • Genetik açıdan barındırdığınız riskler belirlenir ve önlemleri alınır.
 • Tıbbi kozmetik imkanlarından yararlanırsınız.

Yukarıda sayılan yöntemlerin haricinde, bu uygulama kapsamında yüz gençleştirme alanlarında da Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi profesyonel hizmetler sunmaktadır.

 • Kök Hücre ve PRP
 • Mezolifting ve Mezoterapi
 • Yüz Dolgusu
 • Yüz Gençleştirme
 • İple Asma
 • Gençlik Aşısı

Gibi uygulamalar sayesinde, zamanın yüzünüzde oluşturduğu kırışıklıklar, sarkmalar ve hacim kayıpları düzeltilirken yüz felci, sigara ve kozmetik ürünler sebebi ile oluşan cilt ve simetri bozuklukları da düzeltilir. Görünüm olarak sizi yıllar öncesine götüren bu uygulamalar ile bünyesel olarak da Anti Aging / Detox uygulamaları ile tam anlamıyla yenilenmiş olursunuz.

Yüz Gençleştirme Uygulamaları Sonrası Size Sunulan Hizmetler

Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi bünyesinde gerçekleştirdiğiniz yüz gençleştirme uygulamaları ile gençlik görünümünüze kavuşursunuz. Uygulamaların amaçladığı ilk etkiye sahip olduktan sonra sıra uygulama sonrasına yapmanız gerekenlere gelir.

·         Botox İşlemi ile alın bölgesindeki kırışıklıklar, göz çevresindeki kırışıklıklar, kaşların arasındaki kırışıklıklar, göz altındaki kırışıklıklar, ağız kenarındaki kırışıklıklar, çenedeki kırışıklıklar, dudak çevresindeki kırışıklıklar ve boyun bölgesindeki kırışıklıklar giderilir. Botoxun etken maddesi olan botulinum toksin tip A, Clostridium botulinum adı verilen bakteri tarafından üretilir. Bu etken madde uygulandığı bölgedeki kasların kasılmasını önler ve cilt üzerindeki mimik kırışıklıklarını giderir. Botox uygulanacak bölgenin temizlenip kremlenmesi ardından lokal anestezi yapılır. Çok ince iğnelerle mimik kaslarının içine etken madde enjekte edilir. 3 ila 5 gün içerisinde Botox etkisi görülür. Yaklaşık maksimum 11 ayda bir uygulamayı tekrar etmeniz gerekmektedir. Kas ve sinir hastalığınız bulunmuyorsa ve gebelik veya lohusalık döneminde değilseniz gönül rahatlığı ile bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Sonrasında soğuk pres yaparak ve yüzünüze masaj yapmamaya özen göstererek kendinizi koruyabilirsiniz.

·         Detox İşlemi ile kişilerin beslenme alışkanlıkları ve spor aktiviteleri belirlenirken, yararlı vitaminler ve bitkisel içeriklerden faydalanılır. Detox cerrahi uygulama olmaktan çok, hayatınızı düzenleyerek fiziksel gücünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeye yönelik bir uygulamadır.Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi bünyesinde gerçekleştirdiğiniz botox ve yüz gençleştirme uygulamaları sonrasında mutlaka detox işlemleri ile ilgili de hizmet almalı ve kendinizi yenileyerek canlanmalısınız. Enerjinizi yerine getireceksiniz ve gençlere taş çıkartacaksını.

Estetik Ameliyatlarla Fiziksel Görüntünüzü Yenileyin

Yaşlılığa karşı açtığınız savaşta, fiziksel olarak da kendinizi yenileyerek her anlamda yenilenmiş olursunuz. Anti Aging / Detox uygulamaları kapsamında sayılmasa da, estetik ameliyatlar ile yaptığınız doğum veya geçirdiğiniz kazaların etkilerini düzeltebilir, görünüşünüzü bozan ve sizi mutsuz eden uzuvlarınıza cerrahi müdahale yaptırabilirsiniz. Yaşlanmaya karşı tek bir cephede savaş açarak kazanamayacağınızı unutmayın. Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi bünyesinde yaptırabileceğiniz estetik ameliyatlarla arzuladığınız görünüme kavuşmanız oldukça kolaydır.

 • Meme Büyültme operasyonları ile göğüslerinizi olduğundan hacimli hale getirerek dış görünüşünüzü kusursuz hale getirebilirsiniz. Vücut yapınıza uygun protezle desteklenen göğüsleriniz kas altı ve kas üstü olarak sahip olduğunuz fiziksel özelliklere göre farklı yöntemlerle yerleştirilmektedir.
 • Meme Küçültme / Dikleştirme uygulamaları ile göğüslerinizin vücudunuza uyumsuz olduğunu düşünüyor ve sarkıklığını düzelttirmek istiyorsanız, meme kanseri riskini de azaltan bu operasyon tam size göredir.
 • Meme Dikleştirme / Büyütme operasyonları da özellikle aşırı kilo alıp veren veya emzirme döneminden geçen hanımların oluşan fiziksel bozukluklarını düzeltmek için başvurdukları operasyondur.
 • Burun Estetiği ile sağlıklı ve doğal görünümlü, yüz yapınıza yakışacak buruna sahip olabilirsiniz.
 • Vücut Şekillendirme operasyonları ile vücut kıvrımlarınızı belirginleştirebilir, hayalini kurduğunuz fiziksel özelliklere kavuşabilirsiniz.
 • Post Bariatrik Cerrahi operasyonu ile aşırı kilo kaybı ile oluşan deri sarkmaları problemlerinden kurtulabilirsiniz.
 • Karın Germe operasyonu ile kilo kaybı sonucu karın bölgenizde oluşan deri sarkmaları problem olmaktan çıkar.
 • Genital Estetik ile genital bölgenizde çeşitli nedenlerle oluşan bozulmaları tedavi ettirebilirsiniz.

Op. Dr. Evren Helvacı Sizi Baştan Aşağıya Değiştiriyor

Baştan aşağı değişmek pek çok kişiye korkutucu gelebilir. Fakat bu değişimin olumlu yönde olduğunu ve tamamen doğal görünüm kazanılarak yaşlılık etkilerinin kaybolduğunu unutmamalısınız. Sizi aynalara küstürecek yaşlılık etkilerinden ve doğuştan sahip olduğunuz uzuvlarınızın uyumsuzluğundan kurtulabilirsiniz. Anti Aging / Detox uygulamaları ile Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi önce dış görünüşünüzde yaşlılık etkilerini kaybederek yıllar önce sahip olduğunuz kusursuz yüz güzelliğine sizi geri kavuşturuyor, ardından çeşitli sebeplerle vücudunuzda değiştirmek istediğiniz fiziksel özelliklerinizi yine fiziğinize ve vücudunuza uygun olarak değiştiriyor. Yepyeni bir görünüm kazanarak başladığınız gençleşme yolunda size bu gençliğin kalıcı olması için Detox uygulamaları ile destek veriyor. Sahip olduğunuz gençliğin kıymetini bilmediyseniz, Op. Dr. Evren Helvacı size kaybettiğiniz pek çok gençlik özelliğinizi geri kazandırıyor. Keşke diyerek pişmanlık duymaktansa harekete geçerek yaşlılığa karşı boş durmayın. Zamanın üzerinizde bıraktığı olumsuz izler kaderiniz olmasın. Yaşlılığı olabildiğince erteleyerek uzun yıllar gençliğin tadını çıkarın. Kaybolan özgüveninizi yeniden kazanmak artık çok kolay. Fiziksel görünüşünüzde şaşırtıcı değişimler gerçekleştirerek, sonrasında doğru spor ve beslenme programları ile kendinize dikkat ettiğinizde, yaşlılık size yaşıtlarınızdan çok daha sonra uğrayacaktır. Hayat çok güzel ve yaşamanın tadını çıkarmalısınız. Siz de yüzyıllardır aranan gençlik sırlarını öğrendikten sonra uygulamak için geç kalmayın.

Yazar: Op. Dr. Evren Helvacı

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *